Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.[zamknij]
Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miasta i Gminy Błonie
  
20-10-2019, Niedziela, 16:45


Jesteś tutaj :: Menu Podmiotowe :: Rada Miejska :: Skład Rady Miejskiej VIII kadencji 2018-2023
Strona główna Drukuj treść Poleć znajomemu Pomoc

Pomniejsz tekst Normalny tekst Powiększ tekst
Skład Rady Miejskiej VIII kadencji 2018-2023

 
Przewodniczący Rady:
Tomasz Wiśniewski   (kontakt: twisniewski@blonie.pl)

I Wiceprzewodniczący Rady:
Grzegorz Banaszkiewicz   (kontakt: gbanaszkiewicz@blonie.pl)

II Wiceprzewodniczący Rady:
Jacek Cieślak   (kontakt: jcieslak@blonie.pl)
 

 

Jakub Bargieł   (jbargiel@blonie.pl)

Marzena Cichewicz   (mcichewicz@blonie.pl)

Janusz Guzik   (jguzik@blonie.pl)

Konrad Janowski   (kjanowski@blonie.pl)

Marcin Kołota   (mkolota@blonie.pl)

Grażyna Kościńska   (gkoscinska@blonie.pl)

Grażyna Laskowska   (glaskowska@blonie.pl)

Katarzyna Mielcarz   (kmielcarz@blonie.pl)

Grzegorz Olędzki   (goledzki@blonie.pl)

Sławomir Piotrowski   (spiotrowski@blonie.pl)

Andrzej Pływaczewski   (aplywaczewski@blonie.pl)

Ewa Podyma   (epodyma@blonie.pl)

Jadwiga Sowińska    (jsowinska@blonie.pl)

Helena Szymańska   (hszymanska@blonie.pl)

Jarosław Uraszewski   (juraszewski@blonie.pl)

Irena Waśniewska   (iwasniewska@blonie.pl)

Barbara Wielogórska   (bwielogorska@blonie.pl)

Monika Zalewska   (mzalewska@blonie.pl)

 


Autor: Urząd Miejski w Błoniu
Data: 2018-11-22 13:12:38
Udostępnił: Agnieszka Gałkowska
Data: 2018-11-22 13:18:48

Rejestr zmian

Oglądano 620 razy


Urząd Miejski w Błoniu
ul. Rynek 6
05-870 Błonie
tel. (+48 22) 725 30 04
email: ratusz@um.blonie.pl
© ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., www.zetorzeszow.pl